Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Неділя, 16.06.2024, 19:26

Новоселівський

    НВК

 
 
                                                                                 
                               
           
                                                                 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 655
Статистика
Погода в Украине

Вчителі НВК

Борщавецька Тетяна Михайлівна
Директор НВК, вчитель географії
      Закінчила Одеський державний університет в 1984 році, за фахом – географ. В житті керується наступним висловом: «Не сперечайтесь з дурнем, бо між вами можуть не замітити різниці» Тетяна Михайлівна добра та чуйна, самовпевнена та життєрадісна. Вважає, що робота вчителя – це покликання, яке вимагає таланту та самопожертви. Полюбляє спілкуватися з дітьми, завжди допоможе порадою. Радить всім пам’ятати, що перемогу досягає той, хто вірить в неї.

Калафицька Ірина Володимирівна
Заступник директора, вчитель ураїнської мови та літератури
      У 1997 році закінчила Одеський державний університет. Ірина Володимирівна наполеглива в досягненні мети, незалежна та справедлива. В людях цінує порядність та відкритість. Все життя намагається постійно чомусь навчатись: спілкуванню з людьми, майстерності в обраній справі, вмінню радіти кожному прожитому дню. Обожнює співати пісні, захоплюється писанкарством.

Алексєєва Олена Миколаївна
Вчитель початкових класів та історії 
      У 1989 році стала випускницей Ізмаїльського державного педагогічного інституту. Працюючи в школі, керується тим, що навчивши себе, тільки тоді будеш спроможною навчити та виховати інших. За характером весела, життєрадісна, полюбляє читати книжки, слухати класичну музику, завжди прагне допомогти іншим.

Борщавецький Вадим Анатолійович
Вчитель фізичного виховання, інформатики та географії
      У 1985 році закінчив Одеський державний університет. Працює в школі, бо впевнений, що учні – це молодість, бажання та активність, вони допоможуть часточку цієї енергії назавжди залишити в душі вчителя. Має широке коло інтересів: полюбляє читати, слухати музику, цікавиться новинками комп’ютерної техніки, приймає участь в різних конкурсах та змаганнях.

Довга Олена Іванівна
Вчитель світової літератури та російської мови
      У 2002 році закінчила Південноукраїнський педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського. Вважає, що не буває поганих дітей, а є погані вихователі. Олена Іванівна самовпевнена, відповідальна, знає, чого хоче досягнути та одержати в житті.
 
 
Григорчук Марія Іванівна
Вчитель музики, керівник музичного гуртка
      Плекаючи з дитинства любов до Батьківщини – зростиш справжнього патріота. Марія Іванівна вчитель з великої літери, завжди навчить людяності, якщо необхідно зарадить порадою. Чуйність та життєрадісність – це те, що вона щодня дарує дітям.

 

Кустол Олександр Анатолійович
Вчитель математики та економіки, педагог-організатор
      Закінчив інститут фізики та математики Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського. За характером життєрадісний та креативний, цікавиться сучасними методами навчання. Вважає, що майстерність вчителя карбується впродовж всього життя. 

Кличова Єва Володимирівна
Вчитель математики та трудового навчання
      Закінчила Одеський державний університет у 1989 році. За фахом – математик. Життєве кредо: «Борись, шукай, знаходь і не здавайся». Вважає, що в роботі вчителя, головне – це слухати кожну дитину всім серцем. Єва Володимирівна чесна та порядна людина, любить дітей усією душею.
 

Мельниченко Людмила Сергіївна
Вчитель української мови та літератури
     Закінчила Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова у 1997 році. За фахом – філолог, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. В своєму житті намагається ніколи не зупинятися на досягнутому. Людмила Сергіївна відповідальна, ціленаправлена та полюбляє лад в усьому.

Мітіна Олена Василівна
Вчитель початкових класів
      У 1985 році закінчила Білгород-Дністровське педагогічне училище. Школі посвятила 26 років свого життя. Робота в школі – це втілення її мрії в життя. Вона не уявляє себе без допитливих дитячих оченят, без їх постійних «чому?». Вважає, що найкращою характеристикою вчителя є результат його роботи, тобто досягнення його вихованців. Олена Василівна відповідальна та емоційна, справедлива та чесна. У своїй роботі показує відмінне володіння методикою викладання предметів. Активна в громадській роботі.

.

Матіїва Наталія Володимирівна
Вчитель біології та хімії
     Отримала спеціальність білолога, вчителя біології та хімії у 2010 році в Одеському національному університеті    ім. І. І.Мечникова. За характером добра, відповідальна, привітна та весела. Педагогічне кредо: «Потяг до ще не досягнутого – найбільший імпульс для людини, що дає життя її найкращим творінням»

Вітковська Любов Василівна
Вчитель іноземної мови
      У 2006 році закінчила Ізмаїльського державного педагогічного інституту. Любов Василівна вважає, що недаремно обрала професію вчителя, бо завжди прагнула навчати підростаюче покоління, виховувати дітей здатних до перемог. Кожну вільну хвилину присвячує самонавчанню, цікавиться новинками виховних методик, полюбляє читати, співати та слухати музику.

 

Гаврюшкіна Олена Володимирівна
Вихователь дитячого садка
      Добра та весела, працьовита та щира. Шляхом самоосвіти постійно підвищує свій професійний рівень . Виховання дітей – це найулюбленіша справа усього її життя, бо зростивши зернятко тепла – отримуєш дяку та шану.

 

      

      
 
©Aleksandr Kustol
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів

Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter


Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz